Хто ми?

“Кава - це не заварив, випив і побіг. Кава - це ціла філософія і мистецтво.”

Свій шлях я почав зі звичайних продажів у комерційній організації, де досяг максимального розвитку. Але я завжди мав бажання працювати з кавовим зерном. Тому, коли з'явилася можливість працювати в організації, яка займалася  Spesiality coffee, я ні на мить не вагався.

Це був абсолютно новий рівень знань і навичок, де ми займалися ввезенням зеленого зерна, обсмажуванням і фасуванням. У нас була крутезна команда, яку об’єднувало бажання розвиватися в напрямку кави.

Я закохався у процес приготування кави і почав активно розвиватися саме в цьому напрямку. Я читав тонни літератури та спілкувався з майстрами своєї справи, щоб вдосконалити свої навички. Поїздка до Києва для навчання у SCA (Speciality Coffee Association) стала наступним етапом у моєму розвитку.

Я навчався в найкращих і став застосовувати отримані знання на практиці, в результаті моя пристрасть до кави переросла у власний проєкт - Diaspora_coffee. Не знаючи, який сюрприз чекає за наступним поворотом, я з радістю прокладаю свій шлях у світі кави, надаючи якісну продукцію та об'єднуючи каволюбітелів усього світу.

На головну